На Тернопільщині тривають ремонтні роботи на дорогах державного значення

Світлина від Служба автомобільних доріг у Тернопільській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області тривають роботи з поточного середнього, поточного дрібного та ямкового ремонту на дорогах державного значення.
Так, на трасі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече підрядна організація виконує роботи з фрезування (біля повороту на а/д Кременець-Біла Церква) і регенерації старого покриття. Шляховики продовжують укладати вирівнюючий шар покриття неподалік с. Білокриниця. Протягом дня встелять 1800 тонн матеріалу.
📍
Поточний дрібний ремонт «картами» сьогодні проводять біля сіл Комарівка і Дибще на трасі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький. 180 тонн асфальтобетону укладуть «картами» там, де утворилися масиви дрібних вибоїн.
📍
Ямковість ліквідовують на Тернопільщині сьогодні механізми типу «Мадпатчер», а також за допомогою укладання гарячого асфальтобетону. Протягом дня дорожники планують цими двома способами усунути 1470 квадратних метри пошкоджень на автошляхах М-19, Н-02, Н-18, Р-43, Т-20-01.

-1 thoughts on “На Тернопільщині тривають ремонтні роботи на дорогах державного значення

  • 13:38 | 3.05.2019 о 13:38
    Permalink

    Дійсно дуже якісні дороги, на днях їздив дуже задоволений. Користувався однією із служб таксі які знайшов на сайті mobi-way.com.ua

  • 13:38 | 3.05.2019 о 13:38
    Permalink

    Дійсно дуже якісні дороги, на днях їздив дуже задоволений. Користувався однією із служб таксі які знайшов на сайті mobiway

Коментарі вимкнені.