На Тернопільщині відкрили ще один сучасний спортивний майданчик

Новий футбольний майданчик зі штучним покриттям на базі загальноосвітньої школи I-III супенів села Товстолуг Великогаївської громади відкрили у величне свято Дня Державного Прапора України. В урочистому відкритті взяв участь голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, – інформує прес-служба ОДА. «Коли сьогодні наші хлопці під синьо-жовтими стягами перемагають на передовій, зупиняючи російського окупанта, наше з вами спільне завдання на мирній території — створити комфортні умови для підростаючого покоління, — звернувся із привітальним словом очільник області. — Приємно констатувати, що робота, яку проводить народний депутат України Тарас Юрик, дає можливість реалізувати цілу низку інфраструктурних проектів».

Цьогоріч в усій області планується облаштування 11-ох таких футбольних полів. «Український прапор — це символ боротьби нашого народу. І ми звеличуємо наш синьо-жовтий стяг добрими справами, вірними, чіткими кроками для розвитку нашої країни», — зазначив Тарас Юрик. Проект здійснено в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» коштами державної субвенції та місцевого бюджету: 50 на 50 відсотків.

«Впродовж останніх років на Тернопільщині спостерігається стрімкий розвиток спортивної інфраструктури. В різних куточках краю відкриваються оновлені спортивні зали, новозбудовані ігрові та тренажерні майданчики. В нашій громаді, зокрема, налічується три загальноосвітні школи. У Великих Гаях спортивний майданчик на базі загальноосвітнього закладу був облаштований вже давніше. Сьогодні ми відкриваємо його тут, у Товстолузі, а вже у вересні плануємо відкриття майданчика у селі Баворів», — розповів голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман.

За словами Степана Барни, це результат спільної роботи держави та громади. Вдалий приклад партнерства, що дає позитивний для всіх результат.

«Спільна позиція районної державної адміністрації, об’єднаної територіальної громади, Уряду і держави змінює обличчя всієї країни», — підсумував Степан Барна.

Завершилися урочистості проведенням турніру з міні-футболу серед юнаків та дівчат, присвяченому 27-тій річниці Незалежності України.

 

Коментарі вимкнені.