На Тернопільщині є вакансії з можливістю проживання працівників

Роботодавці Тернопільської області зараз мають 25 вакансій з наданням житла. Потрібні кухарі, бармени, офіціанти, кухонний робітник, охоронники, електрозварник, машиністи, формувальник виробів, водії, моторист, агроном, слюсарі-ремонтники, різьбяр, підсобники.
Зокрема, у м. Тернополі комбінат з виробництва неметалевих мінеральних виробів запрошує на роботу водія вилкового навантажувача, машиніста сушильної установки, моториста бетонозмішувальних установок. Працівникам дають спецодяг, взуття, засоби індивідуального захисту, здійснюють довезення до роботи та з роботи.
Зарплата водія та моториста від 16 тис. грн.
Машиніст сушильної установки зароблятиме від 13 тис. грн.
Товариство з додатковою відповідальністю у с. Острів, яке займається виготовленням виробів із бетону для будівництва, пропонує роботу електрозварника ручного зварювання та машиніста автобетононасоса. Підприємство забезпечує працівників спецодягом, взуттям та засобами індивідуального захисту, є можливість професійного росту.
Зарплата – від 8 тис. грн.
Полтавське підприємство, яке займається допоміжною діяльністю у рослинництві запрошує на роботу агронома. В обов’язки цього фахівця входять: агрономічний супровід клієнтів, організація роботи з агрообладнанням; відрядження по території України. Повинен мати власний автомобіль. Підприємство оплачує пальне та амортизацію авто.
Заробітна плата відрядно-преміальна – 18 тис. грн плюс премії.
Товариство з обмеженою відповідальністю (с. Малий Ходачків) запрошує на роботу підсобників на цегельний завод. Здійснює довезення з м. Тернопіль (від Збаразького кільця) до місця роботи.
Зарплата – 15 тис. грн.
Вахтовий метод роботи також пропонують:
  • приватне підприємство у Тернополі – роботу для охоронника об’єктів у містах Тернопіль, Чортків, Чернівці, Львів та у Львівській області. Вахта 20/10 або 30/15. Заробітна плата 12000 грн;
  • ГК «Буковель» – роботу для офіціантів, кухарів та кухонного робітника (вахта 14/14 днів),
  • санаторно-курортний комплекс смт Сатанів – роботу для бармена та офіціантів (кількість днів вахтового методу визначаються при співбесіді). 
Два останні роботодавці пропонують навчання на робочих місцях, професійний розвиток, заробітну плату 10-15 тис. грн плюс премії, бонуси.
За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Коментарі вимкнені.