Нардеп поставив на місце зажерливих тернопільських чиновників

Ми нещодавно писали, що управління праці та соціального захисту населення Шумської РДА позбавило 15 багатодітних, малозабезпечених сімей району соціальної допомоги, яка була їх основним джерелом доходу та єдиною можливістю забезпечити своїх дітей хоча б найнеобхіднішим для існування. Чиновники райдержадміністрації мотивували свої дії тим, що особи, які отримували соціальні виплати отримали дохід, будучи членом виборчої комісії на виборах депутатів Верховної Ради України у 2012 році в сумі 315 гривень та не вказали це у декларації, що вплинуло на встановлення права  на соціальну допомогу і визначення її розміру, внаслідок чого були  надміру виплачені кошти.

В даний час 15 малозабезпечених сімей району не просто позбавили соціальних виплат а ще й примушують повернути раніше виплачену допомогу, що для даної категорії осіб є майже смертним вироком, так як нічим буде прогодувати малолітніх дітей. Представники влади у цій ситуації діють як Сталінські чиновники при організації голодомору.

Обурені матері звернулися за допомогою до народного депутата України Михайла Головка, який з даного питання направив депутатський запит до Генеральної прокуратури України та міністра соціальної політики Наталі Королевської.

Завдяки втручанню нардепа вдалося добитися відновленню виплат соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також перерахунку та повернення невиплачених коштів мешканцям Шумського району Тернопільської області які працювали членами виборчих комісій на минулих виборах. Такі ситуації є не поодинокими і врегулюванню цієї ситуації перешкоджає Мінфін та Мінекономіки.

Коментарі вимкнені.