Нардеп з Тернопільщини привітав мешканців Ковалівки з Днем села та наголосив на важливості співпраці (фото)

День села відзначила нещодавно Ковалівка, що на Монастирищині. Привітати людей зі святом приїхав і народний депутат з цього округу Микола Люшняк.

За час свого існування село пережило багато подій. Його передавали під заставу, воно зазнавало шкоди від татарських нападів та пограбувань, проте й давало своїм недругам сміливу відсіч, у селі діяв осередок ОУН.

– Як ніколи раніше, сьогодні надзвичайно важливо пам’ятати і знати свою історію, тим більше, коли вона така давня та багата на події. Пам’ятаючи хто ми такі, знаючи історію свого краю – ми можемо сподіватись на розквіт та процвітання. В цьому допоможе й активна об’єднана робота. Прикладом цього є й Ковалівка. Хочу побажати її мешканцям не зупинятись на досягнутому та пишатись своїм рідним краєм, – привітав Ковалівку з Днем села Микола Люшняк.

Одним з найбільш масштабних досягнень села є відновлення взимку 2016 року роботи Ковалівського спиртзаводу завдяки сприянню народного депутата Миколи Люшняка. Раніше завод був бюджетоутворюючим підприємством, однак після закриття не працював понад 5 років. Сьогодні ж він націлений на експорт, його добова потужність складає понад 25 тонн чистого сприту. Завдяки горілчаній лінії тут є можливість закритого циклу виробництва.

Також за сприяння Миколи Люшняка вдалось виділити із держбюджету понад 700 тисяч гривень для ремонту Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який провели вперше за 40 років. А завдяки співпраці райдержадміністрації та дирекції закладу, суму продуктивно реалізували та якісно відремонтували навчальний заклад.

Коментарі вимкнені.