Одну з найбільших великопосних місій для українських заробітчан Італії розпочав священик з Тернопільщини

Отець Василь Баглей, відомий у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ, як проповідник і місіонер Божого Милосердя, розпочав цими днями 16-тиденний місійний тур для українських громад Італії. Духовні науки з нагоди Великого Посту, в період з 22 лютого по 12 березня, священнослужитель проведе для сотень заробітчан Генуї, Савонни, К’яварі та Рекко, – повідомляє прес-служба архиєпархії.

Священик у духовних настановах говорить про Літургію, покаяння і молитву, важливість цих середників на шляху до пізнання Бога. Окрім голошення духовних наук, отець Василь Баглей зустрічається з українською молоддю, жінками зі спільнот «Матері в молитві» та людьми старшого віку. У кожній станиці відбуваються різноманітні Богослужіння, Сповідь, Хресна дорога, зустрічі в малих групах, родинні зустрічі тощо.

У рамках місійного візику уже відбулося паломництво до Нерукотворного Спаса з Едесси у храмі св. Вартоломея міста Генуя та Свята Літургія у місті Савонна. Знаковим стало те, що Його Високопреосвященство, Архиєпископ Генуї та Кардинал Святого Престолу Анджело (Баньяско) спільно з українцями молився Хресну дорогу.

До слова, о. Василь Баглей є сотрудником храму Успіння Пресвятої Богородиці смт. Козова (Тернопільщина). Право здійснювати уряд місіонаря Божого Милосердя священик отримав з благословення Святішого Отця Франциска, Папи Римського. З моменту отримання уряду проповідник регулярно проводить місії у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії та поза її межами, а прибув до Італії на запрошення о. Віталія Тарасенка, місцевого священика УГКЦ, вихідця з Тернопільщини.

 

Коментарі вимкнені.