“Правий сектор” підозрює кременецького мера у зникненні Віталія Коника

Стосовно факту зникнення Керівника Кременецького осередку “Правого сектору” Коника Віталія.

Проводяться пошукові роботи! Всім, хто має будь-яку інформацію про можливе місцезнаходження, прохання повідомляти нас за тел 0976142602

На сьогодні, не можемо достеменно сказати, що з Віталієм, але очевидні деякі факти. Віталію системно надходили погрози по телефону від людей з оточення міського голови Кременця. Мова про справу по корупції в Кременецькій міській раді, якою він займався і по якій мер мав отримати свідомість несумісну з посадою.

Зник Віталій в день, коли мало відбутися судове засідання по факту корупційних діянь мера Олексія Ковальчука. Проте саме засідання перенесли у зв’язку з виїздом судді Білосевич нібито на якусь конференцію, при цьому, мер-корупціонер досі на волі і при владі, а активіст, який займався даною справою, зник.

Ми не робимо поспішних висновків, але всі сліди сходяться навколо громадської діяльності Віталія Коника та тягнуться окремими ниточками ще й до замовників убивства Віталія Ващенка!

Віримо, що Віталій живий. Працюємо над його пошуками.

Осіб, які можуть бути причетні до зникнення Віталія, закликаємо задуматися над наслідками.

Правий Сектор Тернопільщина

-1 thoughts on ““Правий сектор” підозрює кременецького мера у зникненні Віталія Коника

  • 14:15 | 7.05.2018 о 14:15
    Permalink

    ви робите все. що вважаете потрiбним. не дивлЯчись нi на якi закони. Але коли закони починають застосовувати до вас – ви знаходите зразу сто причин. щоб все спаплюжити та звинуватити всiх. А судити треба в першу чергу вас – Правий сектор – за всi цi “смiттевi люстрацii” котрi так налякали Европу. що вони до цих пiр в шоцi i затягнення безвiзу тiльки по вашiй винi. Та багато всього iншого. Ви не розумiете. що таке закон i дiете як бандити. I всiх судите по собi.

Коментарі вимкнені.