Прокурори вимагають конфіскувати землю в росіянина на Тернопільщині

Прокурори Кременецької окружної прокуратури у суді вимагають конфіскувати землі у громадянина РФ вартістю понад 300 тис грн

Кременецька окружна прокуратура звернулася до Збаразького районного суду із позовом в інтересах держави про примусове припинення власності, шляхом конфіскації, 3 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею майже 2 га вартістю понад 300 тис грн, які належать громадянину держави-агресора.

Прокурорами встановлено, що громадянин РФ, успадкувавши земельні ділянки на території Вишнівецької ТГ, не відчужив їх упродовж року з часу набуття права власності, порушивши вимоги Земельного кодексу України.
Такі дії є підставою для примусового припинення права власності на земельні ділянки.
Збаразький районний суд відкрив провадження за позовом прокуратури.
Довідково: органами обласної прокуратури в поточному році до суду пред’явлено 9 позовів про конфіскацію громадян  росії та білорусі  26 земельних ділянок загальною площею 26,45 га вартістю понад 1 млн грн.
Судами розглянуто та задоволено 4 позови про конфіскацію 9 земельних ділянок загальною площею понад 7,44 га. У провадженні судів перебуває 5 позовів стосовно 17 земельних ділянок площею понад 19 га.

Коментарі вимкнені.