Резонансна судова справа сколихнула Тернопільщину

се почалось з трагедії 30 липня 2012 року, коли Юлія Клюха, жителька села Шибалин загинула у місті Братошевіце Лодського воєводства в Польші в автокатастрофі.

На заробітки закордон вона подалась заради маленького сина, якого у віці двох років покинув батько.

Весь цей час (а Назарчику вже 3,5 роки) батько дитини не відвідував її, не сплачував призначених судом аліментів, не турбувався про фізичний стан хлопчика. Така поведінка відповідача є підставою для позбавлення його батьківських прав відносно сина, оскільки у відповідності з п.2.ч.1.ст 164 СК України мати чи батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо він (вона) ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини.

Малюк залишився з бабусею, яка належно дбала про його фізичний та духовний розвиток.

6 серпня 2012 року Шибалинська сільська рада успішно провела обстеження проживання, таке ж обстеження житлово – побутових умов провела комісія в справах дітей Бережанської райдержадміністрації.

Родина просила суд визнати бабусю хлопчика  Галину Кормило його опікуном,адже вважає що після стількох років батькової мовчанки його зараз мотивує до батьківства лише компенсація з Польщі в розмірі близько тридцять тисяч євро родині померлої.

Батько Назарчика Богдан Клюха, що пішов від матері хлопчика до іншої жінки, не бажає бути позбавленим батьківських прав. Він зі своєю родиною винесли клопотання забрати дитину до своєї родини. На судді вони навіть заявили що ладні відмовитись від грошей.

Проте їхнім словам односельчани загиблої не вірять, на чолі з сільським головою Петром Сеньчиним вони всі прийшли підтримати долю Назарчика на суді.

Коментарі вимкнені.