Сюрпризи на позачерговій сесії Шумської громади

Урочиста 38 позачергова сесія сьомого скликання  відбулася днями в Шумській громаді в оновленому залі засідань.

Облаштувати та модернізувати приміщення, яке слугуватиме для проведення сесій, конференцій та різноманітних заходів для забезпечення діяльності громади стало можливим за підтримки програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На урочистості з нагоди відкриття прибув директор програмиUSAID DOBRE Беррі Рід, регіональні менеджери  та експерти, стрости сіл громади, преса.

Цікавим сюрпризом для всіх присутніх став візит дітей під керівництвом Наталії Фаюри. «Вулик ідей від шумських дітей»- під таким гаслом прозвучали побажання та  пропозиції від підростаючого покоління. За процвітаючу, успішну, багату, прихильну до дітей та молоді громаду проголосували всі діти та запрошені гості. На згадку свої голоси підтвердили  кольоровими відбитками долонь.

Далі згідно порядку денного відбулося засідання сесії, на якому розглянули важливі  питання внесення змін до міського бюджету, про встановлення ставок податків на 2019 рік.  Повторний розгляд рішення сесії №1966 від 05.06.2018 року не набрав потрібної кількості голосів для подолання вето і дія рішення залишилась зупиненою.

За повідомленням сайту Шумської громади


Коментарі вимкнені.