Сім жертв. Цієї ночі вовки напали на село Матвіївці Тернопільської області (відео)

Тіла вбитих тварин зранку знайшов господар. Чотири овечки та три ягнички уночі загинули у селі Матвіївці. Власник господарства о сьомій ранку прийшов до кошари. На території лежали розкидані рештки семи овець. Пан Михайло одразу викликав поліцію. Правоохоронці, представники ветеринарної та єгерської служби приїхали до години часу. Більша частина загиблих тварин має лише прокус в області шиї. Після розтину ветеринари констатували – крові всередині загиблих тварин немає. Також немає слідів крові і на траві поряд. Лише двох з семи загиблих овець хижаки роздерли та пошматували, – пише ОВІД.

Кілька тижнів тому вовки вже навідувалися в село Матвіївці. Тоді у господарстві пана Михайла хижаки загризли чотири ягниці.

В Шумському районі за останній місяць це вже четвертий напад хижаків на домашніх тварин. ОВІД нещодавно розповідав про вовчий терор у трьох селах. Вполювати вовчу зграю загоном, кажуть місцеві жителі, зараз фактично не реально – у полях лани соняшнику та кукурудзи, а ще на околиці багато лісосмуг та чагарників. Після останнього нападу мисливці вирішили влаштувати засідку на вовків і виставити принаду.

Коментарі вимкнені.