Сьогодні в Збаражі відбулась історична подія

Сьогодні, 17 грудня, в Збаражі відбулась історична подія.

У стінах Збаразького замку відбулось виїзне засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Метою діяльності ВРЦіРО є об’єднання зусиль у справі духовного відродження України і координації міжцерковного діалогу як в Україні, так і за її межами. Символічно, що це перше виїзне засідання Ради і надзвичайно приємно, що Збаражу випала така честь! – ділиться емоціями міський голова Роман Полікровський.

  • Переконаний, що могутня Україна можлива, коли будуватиметься на духовних основах, які є міцним фундаментом державності! На сімейних цінностях і родинних традиціях, які є основою великої нації і на особистих відносинах людини з Богом, як головного фактору розвитку повноцінної особистості!
    Також приємно, що це відбулось в період епохальних подій після об’єднавчого собору Православної Церкви України, як нагороду багаторічної боротьби і віри! Дякую усім представникам церков і релігійних організацій за молитву і благословення!!!
    Переконаний, що ваш духовний фронт, який ви з гідністю тримаєте своїм служінням і молитвою призведе до перемоги України у війні з агресором, перемоги добра над злом і перемоги кожного з нас над собою і своїми спокусами! 

Коментарі вимкнені.