Соціальний гардероб «Одежина» роздав майже дві тонни одягу у Хоросткові

Жителі Хоростківської ОТГ, в яку входять 10 сіл, отримали допомогу  від соціального гардеробу “Одежина”. Було передано 1864 кг. речей.

  • Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї доброї справи  а особливо волонтерам, які допомагали загружати/вигружати, роздавати речі та організували доставку. А за мішки, взагалі – респект! Ви неймовірні Люди. Хай Господь благословляє Ваші сім’ї тим, в чому у Вас є потреба, – так дякують за допомогу організатори доброї справи.

Нагадаємо, зорганізувала проект переселенка з окупованого Луганська Яна Шкуратова разом із друзями. Втілити задум у життя допомогли волонтерські та благодійні організації. Працює «Одежина» за принципом взаємодопомоги.  Люди, які перебувають у важкому матеріальному становищі – малозабезпечені та багатодітні родини, інваліди, сироти та їх опікуни, переселенці, постраждалі від бойових дій на сході України, пенсіонери та інші соціально незахищені можуть закуплятися в «Одежині» безкоштовно.   Також люди можуть принести речі, які їм не потрібні, і натомість обрати щось інше.

 Адреса: м. Тернопіль, вул. 15Квітня 3, графік роботи пн-пт з 10:00 до 18:00.

Коментарі вимкнені.