Сплавляючись річкою Дністер тернопільські туристи матимуть “дах над головою”

Впродовж року управління з питань туризму тернопільської облдержадміністрації профінансувало облаштування стоянок для туристів, які здійснюють водні мандрівки по річці Дністер. Адже розвинута відпочинкова інфраструктура є важливим чинником, який приманює туриста до подорожей Тернопіллям.

Тепер такі місця короткотермінового відпочинку уже існують с. Возилів Бучацького та селах Хмелева, Литяче Заліщицького районів.

Є перші відгуки туристів, які цілком підтримують ідею облаштування таких спеціалізованих стоянок. Головне, що ці стоянки гармонійно вписуються у ландшафт і не наносять шкоди оточуючому середовищу. Кожний розуміє, що так ми можемо зберегти природу від неправильного втручання диких туристів і найголовніше те, що кожна стоянка встановлена у місцях, які мінімально убезпечують туристів від можливих підтоплень під час паводків.
Цього року вже сплановано, що на початку сезону сплавів 2012 року будуть обладнані додаткові стоянки у с. Горигляди Монастирського району та у с. Дністрове Борщівського району.
Туристична інфраструктура такого типу буде вдосконалюватись і ми надіємося, що силами туристів буде збережена, пише Тернотур.

Коментарі вимкнені.