Хто покриває екс-міліціонера, голову сільради Малого Ходачкова, що навіть Степан Барна нічого зробити не може?

Володимир Береза

Земельний скандал щодо землі у Малому Ходачкові досі не вщухає, не дивлячись на те, що посадовці намагаються його погасити. Люди не здаються. Нагадаємо, жителі села подали заяву у поліцію на сільського голову Володимира Березу.   200 га землі довкола села роздали невідомим людям, натомість, ті хто проживає там уже роками, отримати землю не можуть.  

За словами Світлани Гуменної, з  15 червня, коли громада звернулася до керівництва ОДА, не було проінформовано аж до 10 серпня, коли відбулася зустріч в Тернопільській РДА з Олександром Похилим, де – по суті справи,  сказали, що правопорушень майже не виявлено, частина документів пропала, а по деяких питаннях, де юридично недотримано земельне законодавство, направлено в с/р “на довиправлення” та “доповнення технічної документації”.

  • А тим часом, землевпорядник сільради – вже за межами країни, а голова сільради, екс-міліціонер, далі продовжує обов’язки голови, не звертаючи уваги на громаду. Так, приміром, один підприємець виплачує людям майнові права, котрі є на склади, а юридично склади вже оформлені на інших людей.
    Громада, не розуміє, чи це саботаж справи, чи це рука руку миє? Хай це не буде пафосом. А просто нерозумінням ситуації, де і так все ясно.
    Голова Тернопільщини  Степан Барна, вимагає від  Віктора Волощука до 25 числа подати усі матеріали до прокуратури. Але який механізм повернення землі, пасовищ, городів, якщо й механізму визначення винних на даному етапі нема?
    Громада ще чекає на справедливість і настання законопорядку, – пише жінка у мережі Фейсбук.

Коментарі вимкнені.