Теребовля презентувала своє туристичне меню всій Україні

Цьогоріч місто Теребовля було  вперше представлена на міжнародній Туристичній виставці Uitt’2018. До слова, UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туроператорів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. Тому представити Теребовлю на ній – почесно і гордо.

У виставці, яка пройшла 27-30 березня у Києві, взяв участь туристичний актив Тернопільщини. Серед них – директор директор Туристично-інформаційного центру м.Теребовля Степан Зелінський та директор теребовлянського музею-майстерні Володимир Худий.

Розпочалося перебування  у Києві – із вечірнього медіа-хабу для журналістів агенства УКРІНФОРМ на тему  “7 причин відвідати Тернопілля у 2018 році”. І якщо про Дністровський каньйон, середньовічні фортеці та замки, гастротуризм, музичні фестивалі області розповідали тернополяни, то про принади нашого маленького містечка випало розповідати самим теребовлянцям. А вони, повірте,  не втратили такої нагоди і яскраво розповіли про родзинки міста,  представивши “Екскурсійне меню” Теребовлі.

А далі – три насичених дні туристичної виставки і численні спілкування із представниками туристичних агенцій усієї країни.

“Ми пропонуємо нашим потенційним партнерам (турфірми та агенції) готові туристичні продукти, які є родзинкою Тернопілля. І знаєте, нашим “екскурсійним меню” не просто цікавляться, але й захоплюються”, – каже  Степан Зелінський.

У так званому “екскурсійному меню Теребовлі” чітко представленні екскурсії старим містом, околицями Теребовлі, велоекскурсії, польоти на паратрайку, організація пікніку на замковій горі і звичайно ж майстер-класи від музею-майстерні у Теребовлі.


“Нам не дали навіть на трішки відійти від промо-стійки: питання за питанням. Людям справді до вподоби сама ідея – не лишень оглянути старовинне місто, а навіть привезти з нього власноруч вироблений сувенір,” – ділиться враженнями Володимир Худий (Volodumur Xyduy), який проводив  майстер-класи із декоративного розпису на порцеляновому посуді для відвідувачів міжнародної виставки.

Теребовлянці повернулися повні вражень, емоцій та корисних знайомств для співпраці. А головне – із натхненням відкривати туристичний сезон у нашому рідному місті!

Джерело: Твоє місто Теребовля

Коментарі вимкнені.