Три громади Тернопільської області поліпшать систему надання соціальних послуг

Оголошено результати конкурсу загальнонаціонального проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту». Як повідомлять у Тернопільському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» серед переможців є три громади з Тернопільської області – Байковецька, Великогаївська та Трибухівська ОТГ.

Конкурс був оголошений неурядовою організацією «Stabilization Support Services» за підтримки посольства Великої Британії в Україні. Мета проекту – забезпечення сталого та довгострокового захисту потреб населення, що постраждало внаслідок конфлікту. Заходи проекту будуть  включати повний і недискримінаційний доступ до якісних соціальних послуг, реалізацію прав і свобод людини та інтеграцію ВПО. Детальніше з проектом можна ознайомитися за цим посиланням.

Завдання проекту:

  • підтримка впровадження інтегрованої моделі системи соціального захисту на рівні ОТГ;
  • налагодження системи надання соціальних та адміністративних послуг в межах ОТГ;
  • збільшення спроможності працівників ОТГ застосовувати гендерно- та конфліктно-чутливі підходи під час планування своєї діяльності;
  • налагодження ефективної комунікації між органами ОТГ та центральними органами влади.

«Мета та завдання проекту відповідають реформі децентралізації та державного управління. В кінцевому результаті переможці сформують на місцях потужну систему соціального захисту  для постраждалих жителів від конфлікту, включно з внутрішньо переміщеними особами. Крім цього,  до уваги буде братися забезпечення інклюзивних, прозорих та підзвітних процесів управління в об’єднаних територіальних громадах», – зазначив радник з питань надання муніципальних послуг Тернопільського ЦРМС Олег Боберський.

Коментарі вимкнені.