У Борщеві посилили карантин

18-го червня відбулося  позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Борщівській районній державній адміністрації. Враховуючи, епідситуацію в області, вирішили припинити окремі заходи періоду адаптивного карантину на території району.

 Зокрема заборонено роботу спортивних груп, секцій, фітнес-центрів у закритих приміщеннях та закладів торгівлі, якщо вони не можуть забезпечити розмежування потоків відвідувачів з урахуванням площі 10 квадратних метрів на 1 особу; в закладах громадського харчування обслуговування клієнтів у приміщеннях, крім випадків надання послуг на відкритих майданчиках, з дотриманням усіх санітарних вимог та ін.

 Фахівці Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області провели контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог в закладах торгівлі, громадського харчування, перукарнях. До власників, суб’єктів господарювання довели вимоги Постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів.

 Під час моніторингових обстежень закладів, виявили порушення в  продовольчому магазині ФОП Гуляк Л.Я., де продавці були без масок та рукавиць, також в закладі не дотримуються соціальної дистанції, відсутні антисептики для рук, обслуговують відвідувачів без масок, маркування на підлозі для дотримання дистанції між покупцями стерто. Про виявлені порушення проінформували Борщівську міську раду та правоохоронців. 

-1 thoughts on “У Борщеві посилили карантин

  • 08:44 | 20.06.2020 о 08:44
    Permalink

    Якщо в Борщеві закривають лікарню, бо не має хворих.. Та до Чортківської лікарні і місцевої ради весь район Борщівський долучають… То навіщо посилювати карантин, якщо не має хвороби в Борщівськім районі.? Якщо є COVID-19 то лікарні ніхто не зачинював би. Значить нехай на верху оприділяться, є вірус чи немає і взагалі не було. Бо обдурюват теж не потрібно. Потім за все прийдеться відповідати. По конституції України. За те, що не дають дихати повітрям свіжим людям, але в масках і тим вуглекислий газом, що ви дихаєть людина. Це не є здоров’я. Коли людина здорова, їй не потрібна маска. Це потрібно мати хворим людям. А імунітет підвищується від спорту, руху, і дихання на відкриті повні легені. Звичайно про овочі і фрукти не пишу, тому-що і так зрозуміло, що без них ми є ніхто. І потрібно їх вживати.
    Тож нехай спочатку подумають посилювати карантин при закривання лікарні… Це взагалі не розумна річ. А потім, чому Борщівський район хочуть стерти із своєї карти. Із нашої пам’яті.? Чому без наших людей Борщівського району самі, без нас прийняли рішення долучення до Чорткова? Ми ніхто того не хотіли, не хочемо і ніколи хотіти не будемо. Чому не дали право людям проголосувати, чи хочуть ті люди перейти в Чортківський район із Борщівського, чи ні. Що, можливо скоро ми проснемлся і у Польщі? Як із Кримом, та Донецькою області зробили… Чому ділять нас… І не дають людям спокійно жити по своїх районах. Можливо підготуйте на ці питання іншу ваші новини. Тому-що ми всі в Борщівськім районі надіємося почути достовірну відповідь.
    Дякую

Коментарі вимкнені.