У Чорткові відбулась визначна спортивна подія

У Чорткові відбулась визначна спортивна подія —відкриття Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України юнаків 2004 р. н.

Захід відбувся за підтримки Чортківської міської ради на базі спортивного комплексу “Економіст” Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу.

Перед початком змагань преосвященний отець церкви Святої Покрови Андрій Левкович поблагословив захід та його учасників.

На змаганнях були присутні міський голова Володимир Шматько, заступник Департаменту змагань Федерації баскетболу України Нінель Волинець, перший віце-президент Федерації баскетболу у Тернопільській області Ігор Білоус, начальник управління освіти молоді та спорту Чортківської міської ради Людмила Поліщук, начальник відділу молоді та спорту, управління освіти молоді та спорту Віктор Нагірний.

“Вітаю у Чорткові усіх учасників змагань, їх батьків та гостей, що подолали сотні кілометрів, для того щоб взяти участь у змаганнях.

Вперше, за історію Тернопільської області змагання такого рівня як фінал Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги відбуваються у нашому місті! Це надзвичайно велика подія для усієї Тернопільщини.
У Чорткові не було баскетбольної історії, саме зараз ми почали писати її.

Я дякую гравцям команди нашого міста «Кристал» за їх наполегливу працю на хороший результат, завдячуючи їй ці змагання проходять у Чорткові.
Також щиро дякую тренерам команди Івану Плекану та Івану Панчуку, які протягом двох років від часу створення команди на базі гімназії ім. М. Шашкевича, додали титанічних зусиль для її становлення та розвитку.

Ви, шановні спортсмени—гордість України. Бажаю стати у майбутньому олімпійськими чемпіонами України і нехай переможе найкращий! ”, – звернувся до учасників змагань Володимир Петрович.

Усі учасники змагань отримали подарунки від Чортківської міської ради та солодощі від ТОВ «Гольські Світ Компані».

Коментарі вимкнені.