У Гусятині буде піднято ціни на водопостачання та водовідведення

Частина вартості для населення буде покриватися за рахунок дотації. Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету Гусятинської селищної ради № 55 від 13 березня 2019 року .

Розглянувши лист директора КП «Водоканал сервіс» від 11 лютого 2019 року про встановлення нових тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для споживачів селища Гусятин та зважаючи на проведений відділом з питань фінансів та бюджету і відділом бухгалтерського обліку та звітності селищної ради аналіз щодо розрахунку економічно-обгрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг виконавчий комітет Гусятинської селищної ради вирішив лист директора КП «Водоканал сервіс» вдовільнити і встановити для населення нові тарифи.

Вартість послуги водопостачання буде становити 20,98 грн за 1 м куб., вартість водовідведення – 19,14 грн.

Враховуючи низький рівень життя більшості жителів селища і високі тарифи на водопостачання та водовідведення виконавчим комітетом було прийнято рішення, що населення сплачуватиме нижчу ціну за економічно-обґрунтовану.

Вартість водопостачання становитиме 18, 30 грн за 1 м куб., а вартість водовідведення – 16,70 грн за 1 м. куб.

Для бюджетних організацій та інших споживачів у селищі Гусятин вартість водопостачання становитиме тепер 21,82 грн за 1 м куб. і водовідведення – 19,90 грн.

Коментарі вимкнені.