У квітневому топі вакансій на Тернопільщині – водій, продавець, кухар, швачка, медсестра, лікар

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,4 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, кожна п’ята – із заробітною платою вищою від середньої по області.
Найбільша потреба у працівниках є на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, транспорту, освіти.
У топ 10 вакансій області увійшли: водій, продавець, кухар, підсобний робітник, швачка, медсестра, бухгалтер, вантажник, листоноша, лікар.
У топі професій за розміром зарплати:
40-45 тис. грн – слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, головний бухгалтер;
35 тис. грн – водій автотранспортних засобів;
30-32,4 тис. грн –інженер-конструктор, торгпредставник, шеф-кухар, кухар, начальник виробничої лабораторії, заступник директора;
26-28 тис. грн – оператор лінії у виробництві харчової продукції (м’ясних продуктів), монтажник устаткування зв’язку, дробильник (збагачування, агломерація й брикетування), менеджер із зовнішньоекономічної діяльності.
Загалом зарплата залежить від виконуваних обов’язків та кваліфікації.
За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – (063) 5765756.

Коментарі вимкнені.