У Підволочиську є, а в Тернополі – ні (фото, відео)

В кінці жовтня тернопільська міська рада проводила проміжні підсумки двомісячник контролю за роботою ЖЕКів.

Зокрема на засіданні один з депутатів зробив зауваження щодо чистоти сміттєвих контейнерів.  Оскільки були зауваження від тернопоян. Адже як їх миють у Тернополі мало хто бачив. Принаймні журналісти “Погляду” ні разу не ставали свідками цього. А ось у Підволочиську  смітники миють “Керхером”.  Свідком цього став читач “Погляду”, який надіслав фото та відео  з коментарем “а у Тернополі такого не має” на електронну пошту редакції. За його словами поцедура очистки  одного сміттєвого контейнера відбувається максимум п’ять хвилин.

Нагадаємо,  Валентин Хоптян до посади голови Тернопілської ОДА був у Підволочиську головою РДА. Зараз він старається всіма силами підтримати цей район. І навіть під час ухваленню бюджету 2013 на сесії обласної ради, району виділили найбільше коштів.

мийка Підволочиськ

мийка Підволочиськ


-1 thoughts on “У Підволочиську є, а в Тернополі – ні (фото, відео)

  • 15:36 | 15.11.2013 о 15:36
    Permalink

    Хороша ідея для міської влади. Надал обіцяв, що проблем з вивозом сміття не буде, так і є. Тепер треба навести лад з смітниками

  • 23:58 | 15.11.2013 о 23:58
    Permalink

    Ну-ну. Тільки це дуже грубе порушення санітарних норм. Санстанція за таке дуже суворо карає. Сміттєві контейнери мити можна лише у спеціалізованих мийках.

Коментарі вимкнені.