У Шумському районі мати, захищаючи себе та доньку, вбила чоловіка

Трагедія сталася у селі Малі Дедеркали Шумського району. Від ножового поранення загинув 36-річний місцевий мешканець. Медики «швидкої», яким зателефонували дружина і донька потерпілого, уже нічим зарадити не могли. Ще до їхнього приїзду поранений помер.

Як розповів старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління УМСВ України в області Андрій Дзюрбель, про загибель чоловіка в Шумський райвідділ внутрішніх справ сповістили з районної лікарні. На місце негайно виїхала оперативна група. Перше, що треба було з’ясувати, – причини та обставини трагедії. Дружина загиблого не приховувала від правоохоронців, що між нею і нетверезим чоловіком виникла сварка. Разом з донькою вона вийшла з хати, а коли повернулася, то побачила, що він лежав серед кімнати, тримаючись руками за живіт. Ще намагалася зупинити кров, обробляла рану… За її версією, чоловік скоїв самогубство.
Судово-медична експертиза мертвого тіла спростувала ймовірність суїциду. За попередніми висновками фахівців, удар ножем потерпілий не міг заподіяти собі. Міліціонери почали з’ясовувати, хто ж і за яких обставин заподіяв смертельне поранення чоловікові. За підозрою у скоєнні злочину затримано дружину загиблого. Вона частково визнала вину. Не заперечувала, що заподіяла фатальний удар кухонним ножем, але запевняла, що просто хотіла захистити себе і неповнолітню дочку під час конфлікту. За її словами, сварка між подружжям почалася з побутових причин, якоїсь миті побачила в чоловічій руці ніж. Вирвала – і сталося непоправне.

Ушкодження печінки, грудної аорти призвели до розвитку масивної внутрішньої кровотечі – поранений помер ще до приїзду лікарів.
Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Розслідування триває. Слідство дошукується істини. На остаточні висновки ще треба зачекати. Поки що достеменним залишається одне: осиротіла дівчина, втративши і батька, і матір. Інших близьких родичів, які могли б опікуватися неповнолітньою, немає…

Коментарі вимкнені.