«Руханка» з відомими тернополянами розпочинається у Тернополі

На акцію «Руханка», яка відбудеться цієї п’ятниці о 10.00 год. на Театральному майдані, запрошуються усі тернополяни. Адже саме у цей день, 27 липня, стартують ХХІ Олімпійські ігри у Лондоні, власне яким й присвячено відкриття днів фізичного здоров’я у Тернополі.

Проте ця акція не є одноразовою, а буде відбуватися кожного тижня і місце зустрічі змінити не можна – Театральний майдан. Адже свято спорту не залежиться від місця, головне, щоб тернополяни «запалилися» любов’ю до спорту і знайшли собі фізичні вправи до душі.

Як розповідають організатори, що заняття однакові не будуть, адже будуть змінюватися види занять (від звичайної розминки, фітнесу, йоги) і аж до різновидів бойових мистецтв. Тобто так тернополян ознайомлять з основами усіх видів спорту, що розвиваються у залах Тернополя.

–       На «Руханку» ми плануємо запрошувати й відомих людей у якості тренерів,  – розповідає основний організатор, президент Тернопільської міської молодіжної ГО ФСК «СПОРТ-КЛАС» Ліля Проць. – Проте без жодної політичної символіки. Також будемо долучати для проведення молодь, щоб і вони могли попробувати себе у ролі тренерів та побороти страх виступів, наприклад, хто у майбутньому бачить себе діджеєм.

Організатори додають, що ця п’ятниця особлива. Адже у Олімпійських іграх у Лондоні беруть участь ще й дві тернополянки. Власне, хто це такі, та коротенький екскурс у історію спорту можна буде дізнатися під час занять, які будуть тривати лише годинку.

–       Ми також будемо давати консультації щодо спорту, режиму дня і харчуванню, – додає Ліля Проць. – А також можемо порадити батькам, чи усім бажаючим, у яку секцію записати дитину чи самому відвідувати.

На «Руханку» тернополян та гостей міста запрошують у спортивній формі та взутті. З собою не забувати ХОРОШИЙ НАСТРІЙ!

До груп можна  долучатися за посиланнями: VK http://vk.com/event41200802, FB http://www.facebook.com/events/332077776881067 та “Однокласники” www.odnoklassniki.ru/event/1189575044

Коментарі вимкнені.