У Тернопільській області на території 25 га облаштують вітро-геліо станцію

Бережанський район розпочав реалізацію інвестиційних проектів в енергетичному секторі.

На території Курянівської сільської ради, поза межами населеного пункту ведуться роботи щодо спорудження вітро- геліо- станції.

Загальна площа земельної ділянки відведеної під встановлення вітро- геліо станції – 25 га.

Керівники районної державної адміністрації та районної ради, працівники Центру підтримки підприємництва відділу економічного розвитку здійснили робочу поїздку на об’єкт будівництва з метою ознайомлення із ходом ведення підготовчих будівельних робіт. Підрядні роботи на даному об’єкті виконує ТОВ “Тер-добробуд”, який володіє належним фаховим рівнем для виконання таких специфічних будівельних робіт, а основним видом діяльності якого є будівництво житлових і нежитлових будівель. З головним інженером ТОВ “Тер-добробуд” Володимиром Мируцьким обговорено терміни проведення монтажних робіт та очікувані строки введення в експлуатацію першої черги потужностей.

В червні 2018 року планується встановити 2 вітрогенератори, а всього заплановано встановити 8 вітрогенераторів, кожен потужністю по 2МВт. В ході ведення будівельних робіт, зважаючи на великі обсяги будівництва та підготовчих робіт підрядники стикнулися із браком фахівців будівельної галузі, які можуть безпосередньо виконувати управлінські завдання середнього рівня складності. Якщо Ви маєте практичний досвід роботи у будівельній галузі, відповідну освіту рівня молодший спеціаліст, інженер просимо звертатися для проходження співбесіди щодо працевлаштування на даному підприємстві до головного інженера ТОВ “Тер-добробуд” Володимира Мируцького. Контактний номер телефону: +38 098 99 83 030.
Бережанський район вважається перспективним регіоном із впровадження альтернативної та відновлювальної енергетики. Враховуючи наявний потенціал, Центром підтримки підприємництва відділу економічного розвитку райдержадміністрації розроблено та розміщено у інвестиційному каталозі Бережанщини дані про 26 перспективних земельних ділянок на території району, придатних для розміщення альтернативних видів енергетики.

Коментарі вимкнені.