У Тернополі дітей зцілюватиме ікона з мощами святого Пантелеймона

Уже 24 роки на території Тернопільської обласної дитячої лікарні діє церковна каплиця. Сюди приходять помолитися медики, батьки з дітьми, які перебувають на лікуванні у шпиталі. Дорослі звертають свої молитви до Бога з проханнями опіки і ласки, здоров’я для малих пацієнтів, знаходять спокій, умиротворення, наповнюються вірою, щоб їхні діти подолали  хворобу. Відтепер у помочі людям від фізичних і душевних недуг буде ще й ікона з часточкою мощів святого великомученика і цілителя  Пантелеймона з гори Афон, ім’я якого носить і каплиця.

Образ переданий на довічне зберігання Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира за сприяння протоієрея Григорія Нецькара  та його сина о. Володимира. Гарна подія сталася минулої середи, у свято Різдва Пресвятої Богородиці.

Отець Григорій, якого знає багато тернополян, адже він служить у Свято-Троїцькому духовному центрі, поділився роздумами про подвижницьке життя святого великомученика Пантелеймона. А також спогадами про те, як 24 роки тому при обласній дитячій лікарні відкрили каплицю, яка вже стала маленькою церквичкою. Бо є  благословенний престіл, антимінс. Тут кожного вівторка, четверга та неділі, а також у великі свята проводять Богослужіння.

Коментарі вимкнені.