У Тернополі триває допит прихильників Юлії Тимошенко

У Тернопільському Управлінні СБУ триває допит партійців «Батьківщини» та прихильників Юлії Тимошенко. Про це повідомляють на сайті партії.

Повістку в СБУ для показів в якості свідка на 11 та 12 березня вже отримали кілька десятків представників партії ВО “Батьківщина” на Тернопільщині. Повістки людям передавали також через рідних або сільську раду. Цікаво, що жодному не повідомили, по якій саме справі кличуть на допит, а це може означати, що справу «шиють білими нитками», – йдеться  в повідомленні.

За словами керівника партійної десятки Марії Бакалець (Теребовлянський район), на допиті в Тернополі правоохоронці ведуть себе значно коректніше, як в оселях чи на робочих місцях представників «Батьківщини».

«Мене запитували про агітаційну роботу, моє відношення до партії «Батьківщина», до виборчого процесу, говорили про партійні списки, згідно яких вони опитують людей. Вели себе коректно і навіть демонстрували свої незадоволення цими допитами, які вони змушені проводити з нами. Також повідомили, що все закінчиться 15 березня, що «ще трохи треба потерпіти», – розповіла Марія Бакалець.

За інформацією сайту “Батьківщини”, у вівторок 05.03.2019 року зі сторони працівників СБУ і прокуратури почались методи залякування і пресингу керівників осередку ВО « Батьківщина» і прихильників Юлії Тимошенко в Теребовлянському та Підволочиському районах області.

Підволочиська РО ВО «Батьківщина» повідомила, що 06.03.2019 року та 07.03.2019 року працівники СБУ відвідали 58 представників їхньої політичної сили. За два дні спецслужбівці побували на 90 % дільниць Підволочиського району (58 із 64 дільниць). Партійці вважають, що так відбувається залякування та тиск на представників та прихильників «Батьківщини». Правоохоронці задавали запитання, які стосувались передвиборчої кампанії.

В Теребовлянському районі представники СБУ працюють і сьогодні. Зранку вже побували в селах Вишнівчик та Зарваниця.

Як розповіла керівник партійного осередку в Теребовлянському районі Галина Моргунова, лише за два дні (5-6.03) працівники СБУ навідалися до 23 з 31 партійців її осередку.

«Я в партії з 2005 року, допомагала проводити не одну виборчу кампанію, але з такими методами нечесної передвиборчої боротьби ще не зустрічалася. Так, був тиск та залякування з боку Партії регіонів, коли ми йшли на парламентські вибори з Об’єднаною опозицією, мені тоді всі колеса в авто пробили і телефоном залякували. Але ми тоді знали, що це за режим при владі, і були до такого готові, не те що зараз…», – наголосила Галина Моргунова.

За її словами, завдання спецслужбовців, змусити людей відмовитися від агітаційної діяльності на підтримку Юлії Тимошенко та зірвати формування виборчих дільниць.

«Так, є одиниці людей, які вже телефонували, що відмовляються, бо бояться. Але така діяльність спеслужбовців має і зворотну реакцію. Людей, які тверезо оцінюють ситуацію, які щиро підтримують партію «Батьківщина» і її лідера – вона ще більше мобілізує та гуртує. Адже нічого протизаконного ми не робимо», – підкреслила Галина Моргунова.

Варто зазначити, що людей під час допиту супроводжує адвокат Василь Облещук, який є керівником служби безпеки Тернопільського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко.

«В моїй присутності працівники СБУ ведуть себе стримано та коректно. Людей викликають в якості свідків. Проводять процесуальні дії, згідно доручення з Генпрокуратури», – розповів Василь Облещук.

-1 thoughts on “У Тернополі триває допит прихильників Юлії Тимошенко

  • 15:43 | 11.03.2019 о 15:43
    Permalink

    ну i яка нахер рiзниця – партiя регiонiв. чи порох? Все одно i теж. Знала вона що було таке при партii регiонiв.”але зараз”… А чим те зараз вiдрiзнеться вiд того. що було? Ото вже дурновата баба. От i доручай таким керувати агiтацiйною роботою. Таке тупе. що просто страх. Як ще та бiдна Украiна витримуе таких тупакiв. Хоча – яка то Украiна. Коли це галiцiяки Украiною були?

Коментарі вимкнені.