У Збараж знову завітали високі гості

На запрошення міської ради у наше місто завітав Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс із дружиною Енн Блонтрок. Його приїзд присвячений відкриттю виставки історії Бельгійського бронедевізіону, який рівно сто років тому перебував на території Галичини.

Цікаво, що штаб бронедевізіону був розміщений в Збаражі, в будинку тодішнього спортивного товариства Sokol, де зараз будинок культури.

Це вже другий візит пана посла в Збараж і сьогоднішній візит є початком реальної співпраці яка, не обмежиться тільки сферою культури, а й перейде в сферу залучення інвестицій.

Також у відкритті виставки прийняв участь голова Обласної державної адміністрації Степан Барна, який також висловив переконання в розширенні зв’язків і укріпленні дружби з бельгійським народом.

  • До слова, Люку Якобсу дуже сподобалось наше місто і Замок зокрема. Він також пообіцяв допомогти в вивченні цікавих історичних фактів, що пов’язані з бельгійською династією De Ligni, які були володарями Збаража до початку двадцятого століття. Також, я переконаний, що подібні події і гості високого рівня підіймають престиж нашого чудового міста і надихають творити новітню історію, якою будуть пишатись наступні покоління! – розповідає Роман Полікровський.

Коментарі вимкнені.