Учні з Тернопільщини переможці VI Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»

2H0EmQpd9TA

Учні та вчителі Залужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів стали переможцями VI Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», який провели Асоціація українських правників спільно з Київським інститутом музики ім. Р.М.Глієра та Українським фондом культури, за підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, отримавши третє місце за розробку та реалізацію національно-патріотичного проекту «Незламний дух українського народу» (виконавці проекту – учні 10-11 класів, керівники проекту: заступник директора школи з навчально-виховної роботи Ірина Біркова, та педагог-організатор) Наталія Заровенна.

Конкурс став яскравою формою вияву соціальної активності юних громадян України, небайдужих до морально-етичних проблем, що останнім часом загострюються у нашому суспільстві, і підтвердив, що цей масштабний і непересічний захід Всеукраїнського значення знайшов відгук у багатьох серцях, дістав широкого позитивного резонансу серед громадськості України, утверджуючи у такий спосіб моральні чесноти, що вступають у протидію шкідливим звичкам, насильству й жорстокості, релігійній та національній ворожнечі тощо.
Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася 23 травня 2016 року в актовій залі Київського університету ім. Бориса Грінченка. Учнів та їх керівників було нагороджено Грамотою міністерства оборони України, а також Дипломом та Подякою Асоціації українських правників.

Конкурс засвідчив, що Україна має багато талановитих синів і дочок, які віддають усі свої знання, уміння, щедрість сердець рідній неньці, замислюються про своє майбутнє, своє і своєї Батьківщини, прагнуть стати корисним для свого народу, вирости громадянином з активною життєвою позицією, хочуть впевнено орієнтуватися в проблемах сучасності, бачити перспективи розв’язання цих проблем та впевнено крокувати у європейське майбутнє.

За інформацією Ірини БІРКОВОЇ

Коментарі вимкнені.