В’язані іграшки Оксани Мерв’як викликають захоплення не лише у дітей

В’язані іграшки мешканки Бучаччини Оксани Мерв’як викликають захоплення як у дітей, так і дорослих,  до того ж від виробів умілиці дитина не отримає жодної шкоди для здоров’я.

Якщо для одних людей іграшка – це повернення у дитинство, для інших – подарунок від хорошої людини, то для умілиці – улюблена справа.  Пані Оксана випадково почала виготовляти іграшки своїми руками. Знання в’язання гачком вона мала ще зі шкільних років. А по-справжньому захопилася цим рукоділлям після того, як сплела першу іграшку-тваринку.

— Якось я захотіла придбати для своєї дитини безпечну в’язану іграшку. Замовила виріб в однієї людини через мережу Інтернет. Щоб отримати забавку, довелося довго чекати. Я вирішила спробувати самостійно зробити виріб. Придбала спеціальні нитки, переглянула схему плетіння іграшки і почала собі в’язати. Була рада, що у мене вийшло непогане звірятко. Згодом зробила ще декілька виробів і це заняття мене затягнуло, — розповіла умілиця.

Пані Оксана зазначила, що вже близько трьох місяців плете в’язані іграшки у формі звіряток – ведмедиків, зайчиків, собачок. Талановита дівчина поділилася, що з кожним місяцем удосконалює техніку плетіння та розвиває свою майстерність.

— Якщо плету велику іграшку – до 30 сантиметрів, то витрачаю на роботу до трьох днів. Це враховуючи, що паралельно займаюся домашніми справами. Якщо не відволікатися на повсякденну роботу, то такий виріб можна виготовити і за день. Для в’язання я використовую антиалергенні плюшеві нитки, які замовляю на одному із сайтів. Для діток така пряжа є зовсім нешкідливою. Окрім ниток, для роботи мені потрібні й декоративні елементи – очі на закріпках та кульковий наповнювач, — розповіла Оксана.

Дівчина підмітила, що плете свої вироби з любов’ю та добрими помислами, аби вони приносили дітям тільки радість.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.