Виправдовується той, хто відчуває за собою провину, – “Правий сектор” про дії кременецького мера Олексія Ковальчука

06 травня в м. Кременець, побратими зниклого Віталія Коника проводили пошуково-інформаційні роботи, розклеюючи плакати із зображенням зниклого побратима.
В свою чергу, Олексій Ковальчук, озброївшись ведмежими послугами приближених підлабузників, на підконтрольних ресурсах, розмістив жалюгіно-брехливе виправдання, де вказує що “він не він і хата не його”, іншими словами: “на злодію шапка горить”.
І хоч ми не висловлювали прямих звинувачень мера ні у вбивстві Ващенка, ні у зникненні Коника, все ж він виправдовується.
Якщо наші дії наштовхують певних осіб на щиросердечні зізнання, то це на краще.
В ході пошуково-інформаційних робіт, до активістів під’їжджали невідомі особи і з брудною російською лайкою нападали, викрикуючи: “а што он вам сдєлал”.
Після того як основа частина правосекторівців покинула Кременець, місцевих активістів очікували “прислужники” під домом, закидаючи погрози.
Висновок: Мабуть таки певні особи не можуть навчитися на попередніх помилках і проступках.
Ми ще повернемося в Кременець, щоб завершити роботу і будемо відстоювати честь, гідність і безпеку, кожного побратима, чи побратимської організації.

1. Здобудеш Українську державу, або загинеш у боротьбі за неї.
З цим гаслом, ми неодноразово йшли на смерть, в ім’я Бога та України.

Правий Сектор Тернопільщина

-1 thoughts on “Виправдовується той, хто відчуває за собою провину, – “Правий сектор” про дії кременецького мера Олексія Ковальчука

  • 10:03 | 8 травня, 2018 at 10:03
    Permalink

    а таке хамло, як Правий сектор виправдовуватися не буде нiколи. бо бандюки не вмiють виправдовуватися. Невже хтось помаленьку вас всiх знищить. Бог дасть. та буде спокiй на нашiй землi. Не вiд Олексiя Ковальчука бiда йде. а вiд вас. шалених недоумкiв.

Comments are closed.