Як рідне село Навроцького та Головка смачно та весело фестивалило (фото)

toky-12

У мальовничому селі Токи Підволочиського р. н. вчора, 21 серпня, смачно та весело фестивалили. Грізний та поважний замок, який прикрашає село от уже півтисячоліття, зібрав навколо себе не лише місцевих мешканців, а й гостей з району на області.  

 – Ми приїхали  з родиною із Медина. Свято дуже гарне! Он пан Рокецький дуже гарно на скрипці грає. Я аж заслухався.  Взагалі організатори дуже творчо підійшли до фестивалю. Не пригадую за своє життя такого свята в Токах,- каже пан Данило і с. Медин.

 Місцеві жителі кажуть, що хоч уже кілька років поспіль проводять свято замку, проте такого аншлагу, як цьогоріч, у них ще не було ніколи. Тому токівчани радіють, що дбати про їхнє  село є кому. Адже тут народились на виросли  Народний депутат України Михайло Головко та депутат міськради Роман Навроцький, які, кожен по мірі своїх можливостей, намагаються допомагати та розвивати Токи.

 – В рідному селі я пішов до школи, зустрів своє кохання. Тут я проводив найкращі роки свого дитинства. Тому завше намагаюсь допомагати Токам. Ось цього року вдалося облаштувати освітлення замку, дорогу робимо. Здавалося б, дрібниці, але саме з них і відновлюється Україна!. Хочеться популяризувати замок, аби про нього знали не лише в області, а й за її межами. Аби сюди приїздили туристи, аби пам’ятали нашу історію, а село від цього лише розвивалося,- каже Народний депутат України Михайло Головко.

 За ініціативи нардепа, токівчани та гості свята мали нагоду наживо побачити  виступи таких відомих українських виконавці як Володимир Вермінський, гурт «Джазова Фіра» та «Лама».  Завдяки ж  Роману Навроцькому фестивалити стало ще й смачно, адже депутат облаштував поруч сцени великий заказ з кулішем, яким особисто пригощав усіх бажаючих.

 – Токи – це моє рідне село, де проходили мої шкільні, юнацькі роки, тут моя батьківська хата, багато друзів, родичів. Тому, коли дізнався, що тут відбудеться свято замку, намагався максимально долучитись до його організації.. Згодом долучились і інші меценати. Зокрема народний депутат Михайло Головко, і чиновники Тернопільської ОДА . Приємно, що на свято приїхали також мої друзі, депутати міськради Іван Сороколіт та Іван Зінь, які теж допомагали з організацією,- каже депутат міськради Тернополя Роман Навроцький.

 За словами Навроцького, попередньо мешканці добряче попрацювали аби територія навколо замку набула естетично-привабливого вигляду. Зокрема, спільно з жителями села та ГО «Сокіл»  Навроцький організовував толоку.

 – На це свято замку мені хотілося зробити щось приємне для своїх земляків. Тому запропонував облаштувати на території фестивалю роздачу справжнього козацького куліша та прохолодного квасу. Дуже приємно, що саме в моїх Токах відбувається таке, на правду, грандіозне свято. Тому усім, хто долучився до його організації, щиро дякую. Мабуть, за останні 25 років незалежності України такого масштабного заходу у нас ще не було,- підкреслив Навроцький.

toky-17 toky-18toky-01 toky-02 toky-03 toky-04 toky-05 toky-06 toky-07 toky-08 toky-09 toky-10 toky-11  toky-13 toky-14 toky-15 toky-16

Коментарі вимкнені.