Як у приватних лабораторіях: чортківська лікарня придбала доступ до сучасної системи LIMS TerraLab

У клініко-діагностичну лабораторію Чортківської центральної міської лікарнізакупили обладнання та програмне забезпечення, що дозволило отримали доступ до лабораторної інформаційної управлінської системи LIMS TerraLab, повідомляють у міській раді. Серед важливих нововведень – з’явилась автоматична передача результатів пацієнту та лікуючому лікарю через телефон, як це роблять приватні лабораторії.

🔝LIMS TerraLab це лабораторна інформаційна управлінська систему ТОП рівня. Вона надає змогу прискорити внутрішньолабораторні процеси з суттєвим скороченням впливу «людського фактору». Система дозволяє гнучко налаштовувати і підтримувати лабораторні процеси, а також має широкий функціонал для ведення господарської діяльності (управлінський облік).
❗️Зміни відчутні не лише для працівників клініко-діагностичної лабораторії, а й для пацієнтів. Адже завдяки цій системі з’явилась автоматична передача результатів пацієнту та лікуючому лікарю телефоном (через Telegram-бот), як це роблять приватні лабораторії.

🤳Також затверджено зразок нового бланку. На бланку є QR-код, відсканувавши який можна переглядати результати аналізів у Telegram, дізнаватись про появу нових лабораторних досліджень, новини лабораторії тощо.

Коментарі вимкнені.