Який мер на Тернопільщині взявся за приватних перевізників

“З 1 листопада п.р. жоден приватний перевізник не буде працювати неофіційно”.  Таку вимогу висунув міський голова Чорткова Володимир Шматько на зустрічі з приватними перевізниками, які надають послуги таксі жителям міста.

Ситуація, що склалась на ринку перевізників потребує негайного вирішення, – каже мер.

На території Чорткова таким видом підприємницької діяльності займаються більше 200 чоловік, проте, за даними Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області лише три особи, які надають послуги таксі, зареєстровані як приватні підприємці, та, відповідно, сплачують податки до державного і міського бюджетів.

Володимир Шматько запропонував присутнім варіанти вирішення цієї проблеми.

Зокрема, об’єднатись у спілку, голова якої реєструється як приватний підприємець та може наймати на роботу до 50 чоловік. В результаті як приватний підприємець він укладає з усіма найманими працівниками офіційний договір, сплачує єдиний податок, а також відрахування до Пенсійного фонду і військовий збір, а наймані працівники сплачують ПДФО (податок із заробітної плати) та військовий збір. Таким чином, і міський бюджет поповнюється, і нелегальні перевізники починають працювати у правовому полі.

Наступна пропозиція — це кожен надавач послуг таксі реєструється як приватний підприємець та, відповідно, сплачує податки до державного і міського бюджетів.

Присутнім також запропоновано варіант щодо створення комунального підприємства по здійсненню перевезень. Цей досвід успішно втілений в інших містах України.

Зустріч відбулась за участю заступників міського голови Романа Тимофія, Олега Недокуса, начальника відділу ЖКГ Василя Воціховського, представників територіальних органів влади — Чортківського районного центру зайнятості, об’єднаного Управління Пенсійного фонду України, Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області.

Впродовж зустрічі представники міської та територіальних органів влади відповіли на запитання присутніх та пообіцяли допомогу та сприяння у наданні необхідних правових послуг.

Підбиваючи підсумки наради, міський голова Володимир Шматько зазначив, що працюючи в правовому полі перевізники поповнять міський бюджет відповідними коштами, які будуть спрямовані на розвиток Чорткова.

“Місто в якому ми живемо — це наш спільний дім і кожен з нас має вносити свій посильний вклад у його розвиток. Поступ вперед неможливий без активності всієї громади, чесно сплачених податків, партнерських відносин влади і бізнесу. Тож, працюймо спільно на взаємовигідних умовах, творімо новий Чортків разом!”,- сказав очільник міста.

-1 thoughts on “Який мер на Тернопільщині взявся за приватних перевізників

  • 22:09 | 31.10.2017 о 22:09
    Permalink

    То не треба було чекати якоїсь дати (1-го листопада), треба – без дати, давно і ПРЯМОЛІНІЙНО. Це повинна така бути повсюдна державна позиція. І пасажир, попадаючи в ДТП в такому таксі – повинен мати якийсь захист своїх прав, як в автобусах. Приймається ! Пане Шматько, Ви не хочете на базі Чорткова “зробити” семінар для голів ОТГ південної зони нашої області :Заліщицького, Борщівського, Бучачського і Чортківського районів (все одно – ми в одній лодці маємо пливти далі) по питанню ОБЛАШТУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ТУАЛЕТІВ. В Борщові на базарі – ЖАХ ! Безголов”я, стьоку нема, ходиш по гроївці… В Скалі – взагалі нема, може – ще десь що не так. Заодно – покажете як облаштовуються вулиці, тротуари, як поребрики закладати, щоб і заїзди людям не псувати. Ну, чесне слово, молдавани краще все роблять, не говорю за поляків чи німців. Тут поляки раз приїхали до Скали, “склепали” ДІАГНОЗ (що ми ще сильно дурні), поїхали – і більше не приїдуть. Тепер треба “ррецепту” як тото лікувати. Допоможіть, ті наші голови в Вас будуть мати на що подивитися, бо трохи робиться, хоч і замало. Заодно – і нашого депутата-ВРУна зізву, нехай ними “поопікується” перед черговим голосуванням. Він, Олег, добрий, тільки трошки нестриманий. Скоро – бюджетний процес, може щось скаже свіжого, бо й дороги треба “зпкріплювати”, ґройс хоче дороги ремонтувати. Молодєц ! А ми ? Ми готові прийняти дар Божий для відродження рідного краю ?! Змилостіться, просіть “в гості”. Назначте дату ! Офіційну, щоб не співпадала з сесією облради і в ВРУ.

Коментарі вимкнені.