Як молодь Заліщиків контролює свого мера

Молоді та активні –  хлопці та дівчата віком від 17 до 23 роки вирішили розвивати своє місто Заліщики. З такою метою й сформували міську організацію «Півострів змін», щоб покращити не лише культурний розвиток міста і району, а й заохотити молодь до дій.

Сьогодні на їхньому рахунку уже проведені багато цікавих заходів для молоді, а попереду у цю неділю й планується ще пейнтбол.

–       «Півострів змін»  – це Заліщицька громадська організація, ми недавно зареєстровані офіційно, – починає розповідати активіст Сергій Гаврилюк. – Зараз більше зосереджені на культурно-мистецьких заходах, але плануємо іще й у культурно-економічній сфері попробувати сили, можливо, залучати у місто інвесторів.

Що ж до діяльності місцевої влади, то для активістів цікавою виявився формат «питання-відповідей» до міського голови Заліщиків. Адже у їх місті такого ще не було. Та й влада погодилася.

–       Міський голова Володимир Бенев’ят підтримав таку ініціативу і сказав, що ми виборці і маємо право вимагати і задавати свої запитання, – додає Сергій Гаврилюк. – Почали питання збирати з 24 червня і от до понеділка назбираю 15-20 запитань і віднесу їх меру.

Наразі у групі вконтакте, де сформувалася спільнота, людей цікавлять побутові теми – коли запрацює кінотеатр, чи можна приварити бруси та турніки, чи можна грати на штучному покритті футбольного поля «Дністер», що ж відбувається з ремонтом доріг, освітленням вулиць та навіть основним залишається – коли будуть сміттєві баки у парках та вулицях.

За словами організаторів, що відповідь мера буде оприлюднена у групі вконтакті, де наразі розвивається спільнота. Сьогодні вона нараховує більше, як 700 підписників.

А коли уже доопрацюють офіційний сайт «Півострова змін», то у ньому буде окремий блок «питань-відповідей» до мера. А наразі  активісти й надалі переконують молодих людей Заліщиків, що «Твої ідеї – рушійна сила для покращення становища!».

 

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.