Завдяки Михайлу Головку футболісти залишились без герба Росії на формі

5352690a-12e0-47a1-8432-f20c2f10063f

Більше 15-ти років футбольна команда села Цеценівка Шумського району не представляла села. Не було чіткої організації, фінансової допомоги та вмілої мотивації для молоді. На початку червня сільські футболісти знову вийшли на поле.
– Зараз сільським головою стала Оксана Кодьман, вона голова районної організації «Свобода». З її ініціативи було відновлено футбольну команду, зібрано молодь, яка хотіла дійсно займатися спортом і грати в футбол, – розповів свободівець Василь Габор. – Попередня влада цим не цікавилася, ніхто не організовував. А зараз там, де є ініціатива зі сторони сільського голови, старости чи місцевих депутатів, можливе будь-яке відновлення культурних традицій, спорту, загалом життя в селі.
Для успішності команди потрібна регулярна допомога молодим футболістам. Надавати таку зголосилися представники ВО «Свобода», зокрема перший необхідний крок зробив народний депутат від ВО «Свобода» Михайло Головко.
– З допомогою народного депутата Михайла Головка ми подарували форму, щоб хлопці могли грати в футбол, – зазначив Василь Габор. – Бо в них до цього була форма московського «Спартака» з гербом Росії – ніяк було грати. Відновлення таких спортивних, культурних традицій можливе, тільки якщо є ініціативна молодь, але її треба якось скоординувати, допомогти. Нардеп всіляко допомагатиме команді і надалі.

Коментарі вимкнені.