У кабінетах Збаразької райради невідомі вже двічі зламували замки

За словами голови районної ради Надії Розвадовської, вперше сліди пошкодження дверного замка помітив керуючий справами виконавчого апарату районної ради ще 25 листопада, коли прийшов вранці на роботу і відкривав двері кабінету. Вдруге неприємна історія повторилася у вівторок, 6 грудня. Цього разу поламаний дверний замок і сліди перебування сторонніх осіб у себе на робочому місці помітив радник голови районної ради. Про це свідчили зламаний замок, відкриті двері, безлад на столі, переставлені предмети та багато іншого. Варто зазначити, що саме з кабінету радника можна безпосередньо зайти  в кабінет до голови райради, – пише Народне слово

Надія Іванівна повідомила, що цими випадками уже займаються правоохоронні органи, ведеться також внутрішнє вивчення цієї неприємної ситуації.

–  Працівникам районної ради  і мені особисто немає чого приховувати, – наголосила Надія Розвадовська, – усі рішення приймаються колегіально і прозоро. Ми працюємо відповідно до законодавства і не порушуємо закону. Але турбує те, щоб нам чогось не підкинули і когось не скомпрометували.

Голова районної ради запевнила, що тепер з метою попередження таких неприємних фактів у кабінетах райради буде встановлено відеоспостереження та посилено заходи безпеки.

Коментарі вимкнені.