Вийде книга легенд про місто Збараж, що на Тернопільщині

Цікаву зустріч з письменницею Наталією Михно для своїх колег сьогодні організували директор ЦБС Оксана Боднар та зав.бібліотекою НЗ «Замки Тернопілля» Наталія Ганусевич, – пише Народне Слово

Письменниця познайомила слухачів із своїми творчими  доробками, розповіла, як створювалась перша її трилогія «Марево духу», «Аристократи духу», «Сила духу», та які життєві перипетії надихнули її на створення четвертої книги – «Звільнення».

На разі, пані Наталя продовжує працю над серією книги для школярів «Мандрівка Україною». Світ побачили уже три з них − «Скарби твого міста: Теребовля» і такі ж збірки, приурочені Микулинцям та Тернополю.

− У них, − каже Наталія Михно, − зібрані легенди про рідний край. З допомогою цих книг я намагаюся  донести до кожної дитини те, що вона живе у гарному місці, яке вартує любові. Адже без цієї любові до рідної колиски їм буде дуже важко у подальшому житті.

Свою наступну книгу даної серії письменниця пообіцяла присвятити Збаражу. Робота над нею уже ведеться. Свою допомогу у зібранні необхідного матеріалу запропонували наукові співробітники НЗ «Замки Тернопілля».

Коментарі вимкнені.