Зимовий спецодяг вартістю майже 30 тисяч гривень подарував Петро Гадз бучацьким рятувальникам

unnamed-13Бучацький районний відділ ДПРЧ-9 звернувся за допомогою у виготовленні і придбанні зимового спецодягу до місцевого аграрія та мецената – Петра Гадза. З нагоди професійного свята, Дня рятувальника, прохання було виконано і подаровано 20 комплектів форми.
– До нас звернувся особовий склад відділу і за ініціативи Петра Івановича ми перерахували кошти, необхідні для придбання матеріалу та пошиву одягу, на підприємство, яке обрали самі рятувальники. Приємно, що вдалося цей подарунок передати саме у день професійного свята, – говорить директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Іван Карачка.
Держава, на даний момент, зобов’язує службу шукати спонсорів і самостійно знаходити кошти на матеріальне забезпечення працівників. У штаті Бучацького районного відділу ДПРЧ-9 є 33 людини, комплектів одягу виготовлено 20 – безпосередньо для тих, котрі виїжджають на ліквідацію надзвичайних ситуацій.
– Матеріал та підрядника ми обирали самі. Було багато взірців одягу за різними цінами, ми зупинилися на перевіреному майстрові, який виготовив нам взірець, він нас цілком задовольнив і його ми й замовили. Кожен комплект спецодягу вартує близько 1400 грн., – розповів начальник Бучацького районного відділу ДСНС Михайлюк Ігор.

Коментарі вимкнені.