Чоловіки у весільних сукнях і … «розстріл» на подіумі

21 березня у Києві завершився Ukrainian Fashion Week (Український тиждень моди), на якому українські та закордонні дизайнери показували свої колекції осінь-зима 2011-2012. модельєри дивували модників не лише одягом, а й шоу. Зокрема, показ грузинського дуету ANOUKI BICHOLLA розпочався виступом вітчизняного гурту KAZAKY. Хлопці на підборах витанцьовували так, що будь-яка дівчина позаздрить!

«Цей гурт стане відомим у всій Європі та й у всьому світі. Вони – особливі. За популярністю переплюнуть саму Lady GaGa», – сказала дизайнер ANOUKI, дружина футболіста Кахи Каладзе.

У показі українського дизайнера Федора VOZIANOVа на подіум вийшла супермодель Джі Діенг. Чорношкіра модель була в об’ємній сукні, зі шлейфа якої вилітали повітряні кульки.

Епатажний дизайнер Олексій ZALEVSKIY показав колекцію party girl. У ній намагався відобразити любовний трикутник. Вбрання, які нагадували одяг початку ХХ ст., були виконані із трикотажних тканин, шовку та хутра. На фінальне дефіле моделі вийшли із… пістолетами у руках, націленими у голови одне одного. У певний момент вони вистрелили та впали на подіум… Але це ще не все шоу від Залевського – оголені дівчина та хлопець в образі Адама та Єви вийшли з двома тачками, наповненими апельсинами, і висипали їх у зал.

Дружина голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна Zinaida LIKHACHEVA представила колекцію COCOONed. У ній вона намагалась відобразити «Принцип кокона». Головний акцент колекції – форма, яка із зовнішнього силуету перетікала у внутрішній. Кольорова гама наближена до натуральних: глиняні, синьо-сірі, сіро-коричневі кольори. Музичним супроводом було живе виконання пісні Катею Чілі, яка розмістилася на балкончику у кінці подіуму.

А ось модельєр Julia AYSINA, яка представила колекцію «Овен», показала жінку-амазонку, яка точно знає, чого хоче від життя. У колекції Айсіної переважали вбрання чорного та червоного кольорів. Дизайнер здивувала публіку фінальним виходом – у весільній сукні та на підборах був хлопець. «На таке рішення мене наштовхнув колишній коханий. Після того, як ми розійшлись, він подзвонив і сказав: «Айсіна – асексуальна, тому що у неї між ногами…” – і кинув слухавку». Я, справді, сильна жінка. Я – овен».

На фото: Олексій Залевський повернувся до витоків – випустив на подіум Адама і Єву. Фінальна модель у колекції Юлії Айсіної – хлопець на підборах та у весільній сукні.

Фото Олени ГРОЗИ   Юлія ГАЙ, Високий Замок

Коментарі вимкнені.