Ляшка “душать” у Тернополі

Біг-борди під назвою «Так вони душать Україну» із фотографією Олега Ляшка, якому вхопився за горло віце-спікер Верховної Ради Адам  Мартинюк, з’явилися нещодавно і на Тернопільщині.

«Вони душать не тільки мене, а й всю Україну», – каже про комуністів Ляшко. І додає, що недавно зареєстрував у Верховній Раді законопроект про заборону Компартії.

«Коли розглядався законопроект про відповідальність роботодавця за невиплату зарплати, я підійшов до  головуючого на сесії Адама Мартинюка і  попросив його дати мені одну хвилину часу, щоб звернутися до Президента, до Прем’єр-міністра з проханням, щоб людям виплатили зарплату. Мені Адам Мартинюк сказав, що не дасть… Я йому сказав дослівно таке: “Адаме Івановичу, Христом Богом тебе прошу,  дай мені одну хвилину часу. Сотні людей  сидять без зарплати, їхнім сім’ям “жрать” немає чого, а ти мені тут хвилину не даєш”. Він мені знову каже: “Ні, не дам”. Тоді я йому відповів буквально таке: “Я розумію, чого ви не даєте мені навіть хвилини виступити на захист людей. Бо ви вчасно отримуєте заробітну плату, ви живете на державній дачі, ви не платити комунальних платежів, тому вам не болять проблеми людей. Тому я вам, фарисею, обіцяю, що коли я прийду до влади, я заберу у вас і дачу, і пенсію, яку ви незаконно заробили”. Після цього він ухопився мені в горло».

-1 thoughts on “Ляшка “душать” у Тернополі

  • 13:40 | 14.07.2011 о 13:40
    Permalink

    Веселий але правдивий біг-борд 😉

Коментарі вимкнені.