Молодим тернополянам відкрита дорога у Верховну Раду

Тернопільських студентів віком до 29 років, запрошують взяти участь у конкурсі “програмі стажування у Верховній Раді України”.

Серед вимог до конкурсантів – володіння щонайменше однією іноземною мовою і громадсько-політична активність, пише 0352.

– Стажування буде протягом 2012-2013 років у секретаріатах комітетів Верховної Ради та її управлінь, а також у Європейському інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді, – розповідає завідувач науково-методичного відділу Тернопільської обласної бібліотеки для молоді Світлана Воробель. – Кожен учасник отримає сертифікат про проходження стажування.

Пані Воробель розповідає, що претенденти мусять вільно володіти українською мовою.

– Відбір студентів здійснюватиметься на конкурсній основі, – розповідає жінка. – Перший тур – конкурс анкет. Її треба надсилати до 15 липня 2012 р. Другий тур – індивідуальна співбесіда з відібраними кандидатами та перевірка рівня володіння іноземними мовами. Його орієнтовно проведуть у вересні 2012 року.

Аплікаційну форму заявки можна заповнити на сайті www.interns.org.ua або в обласній бібліотеці для молоді, що діє за адресою вул. Нечая, 29.

Після завершення Програми учасники отримують Сертифікати. З усіх питань з приводу цього заходу ви можна звертатись за телефоном 25-97-15.

Коментарі вимкнені.