Тернопільський сексолог розповів всю правду про жіночі трусики

Пам’ятаєте, як у школі перевіряли у дівчаток, які трусики ховаються під шкільною формою? Тоді характер однокласниці виявлявся прямопропорційним силі удару пеналом по голові. Характер жінки можна перевірити подібним способом, але задирати спідницю для цього не обов’язково. З’ясуйте лише, яким трусикам вона віддає перевагу.

Жінки – у своєму виборі білизни переважно непостійні. Сьогодні, вибирають закриті трусики-шорти, завтра можуть накупити гору відвертої білизни, яка складається лише з кількох шнурків. Тим не менше, кожна прихильна до певного типу білизни, залежно від свого характеру.

Бікіні

Нова подружка мила, чарівна і чудово жартує? Швидше за все, вона носить бікіні. Цей тип білизни вибирають розкуті і впевнені в собі дівчата. Така панночка знає собі ціну, вона не простачка. Але варто пам’ятати: хоч така дівчина і справляє враження сильної особистості, в глибині душі вона дуже ранима. Будь з нею акуратні і притримайте коней.

Сліпи

Дівчина, яка носить сліпи — практична. Тому що сліпи — це зручно. Спіпам також віддають перевагу дівчата романтичні до глибини душі і до кінця свого фарбованого волосся. Така панночка обожнює романтичні побачення, мелодрами. Вона захлинаючись читає жіночі романи, мріє про прекрасного принца. Якщо ти той самий принц, вперед — і не гальмуй.

Стринги

Якщо ти побачив на дівчині стринги — ця краля пустотлива особа, яка не проти подуріти як в офіційній обстановці, так і в ліжку. Вночі вона здивує тебе своєю сексуальною розкутістю, а вранці хазяйновитістю. І секс, і кекс їй вдаються однаково добре.

“Боксери”

На твоїй подружці виявилися боксери? Перед тобою жінка-лідер. Вона вічно зайнята купою справ і намагається всім допомогти. Вона готова прийняти відповідальність за життя оточуючих людей і більшість з них цим користується. Не залазь такий дівчині на голову, відповідай за свої вчинки сам, і все у вас складеться. Незважаючи на всю свою силу, така жінка потребує, щоб про неї дбали. Найчастіше, такі жінки не розпещені чоловічою увагою. Так що все в твоїх руках. Доглядай за нею, захоплюйся і, дивись, через місяць-другий вона постане перед тобою в екстремально вузьких стрінгах.

Танга

Якщо доля послала тобі жінку, яка любить трусики танга, така дівчина вміє звернути на себе увагу і бути в центрі подій. Вона розумна, прониклива і чарівна. Але, май на увазі — доведеться докласти чимало зусиль і зірвати пару зірок з неба, щоб підкорити цю дамочку. До речі, любительки танга іноді “балуються” стрингами. Можна сказати, що це один і той же тип жінок. Просто, танга зручніші стрінгів, так як більш широкі стрічки заважають їм забиватися, сам розумієш, куди.

Сюрприз

Якщо ж твоя нова пасія взагалі не носить білизни – швидше за все вона знатний провокатор. Перевіряє тебе. Або себе. Готовий грати за її правилами? Вперед до перемог.

Коментар спеціаліста від “20 хвилин“:

В’ячеслав Чумаченко, сексолог

— Давно минув той дивний час, коли одні панталони з начосом призначалися для всіх побачень і для всіх пір року. Зараз різну білизну дівчата купують і використовують, в залежності від безпосереднього призначення. Якщо говорити про дослідження характеру дівчини і виборі нею білизни, то умовно можна розділити на кілька груп. Перша група – консервативні дівчата, невпевнені у собі, у своїй привабливості, які вважають свою фігуру жахливою… або дуже жахливою. Вони віддають перевагу класичним фасонам і темним кольорам на всі випадки життя. Коштує недорого, прибирає візуально недоліки, яких, як правило, немає.

Відверті фасони, типу стрінги і ін., вибирають дівчата упевнені в привабливості свого тіла. Чим менше матеріалу на фасон, тим більше дівчина схильна до ексгібіціонізму і глибоко в мізках не розуміє, навіщо їй доводиться одягати спідницю або джинси, настільки вона досконала, що й зима не завада.

Якщо ж ваша дівчина постійно експериментує з білизною, поясами, підв’язками та іншими атрибутами рольових ігор, то нудьгувати не доведеться ні до шлюбу, ні після. Це артистичні, демонстративні особи, схильні до складних життєвих постановок, драм, яким швидко набридає одне і швидко переключаються на інше. Утримати таку дівчину складно, та й навіщо.

Коментарі вимкнені.