Тернополяни зможуть донести мрію до неба

Запрошуємо вас 24 липня на чарівний вечір запуску Небесних Ліхтариків.

Насолоджуйтесь чарівним видовищем!!!

Разом з Ліхтариком ви можете загадати бажання, або відпустити негативні емоції.
=============================================
Зустрічаємось у 20:00 запуск у 22.00.
Місце зустрічі – Пропонуйте в групі Вконтакті
ЛIХТАРИКИ БУДУТЬ ПРОДАВАТИСЬ НА МIСЦI ЗУСТРIЧИ!
=============================================
Ліхтарики будуть трьох видів:
Купола рiзнокольоровi (105 см) – 35 грн.
Серце червоне,бiле (110 см) – 45 грн.
Серце велике червоне (150см.)-90 грн.

З собою мати:
– запальничка обов’язково
– маркер
=============================================
Підготовка до запуску 10 хвилин.

Запуск буде по команді! Не відпускайте у небо ліхтарики, якщо ви не почули команди!

 

Історія небесних ліхтариків

Майстри піднебесної, завжди радували нас чудовими винаходами. Порох, потім завдяки йому з’явилися петарди та феєрверки, вони використовували для відлякування злих духів на весіллях і всіляких святах. І нещодавно Китай подарував людству ще одне диво-небесний ліхтарик.

Людство завжди тягнулося до недосяжного, небу, зіркам, сонцю. Завжди хотілося піднятися вище і дізнатися, що знаходиться над хмарами. Вже давно ми досягли бажаного і польоти стали невід’ємною частиною нашого життя. Сьогодні дедалі популярнішим стають запуски небесних ліхтариків, коли закохані або просто романтики запускають їх і мріють про виконання свого бажання, вони це роблять з вірою, що воно обов’язково збудеться. Політ ліхтарика, має глибокий сенс – спостерігаючи як піднімається вогник у небо, люди звільняють свій розум від всіх турбот і зміцнюють віру в прекрасне.

Історія появи небесних ліхтариків відносить нас до Китаю, коли правив імператор Кунг Мін він використовував небесні ліхтарики для того, щоб подати сигнали під час війни. Після цього ліхтарики отримали назву – «кунгміни». І до цього дня, китайці вірять, що вогник в небі наповнює енергією життя і дарує спокій. А якщо написати бажання на ліхтарику, воно обов’язково збудеться. Трохи пізніше з’являлися інші традиції. Можна закріпити монети до ліхтариків, і тим самим просити собі статок. У стародавній Японії ченці їх використовували як талісман і проганяли злі сили з полів для отримання великого урожаю. Після того, як ліхтарики піднімалися в небо, тільки ченці могли зрозуміти прихований смисл і трактували положення, яке прийняли маленькі вогники.

Що таке небесний ліхтарик?

Небесний ліхтарик – схожий на повітряну кулю. Конструкції бувають різні, проте найпоширеніша, має форму циліндра. Якщо подивитися з технічної точки на конструкцію, це повітряна куля виготовлена з паперу. Китайські ліхтарики виготовляють з рисового паперу, каркас з бамбука, він і тримає пальник з воску. Зараз небесні ліхтарики виготовляють з тутового паперу, який легко дістати.

Небесні ліхтарики піднімаються в небо завдяки пальнику, який кріплять в самій нижній частині купола, він нагріває повітря, тим самим тягне його в небо. Пальник також підсвічує небесний ліхтарик, надаючи йому чарівне свічення і красивий ореол. 180-240гр стільки приблизно важить середній ліхтарик. Небесний ліхтарик знаходиться в небі приблизно 20-25хв, поки тепле повітря надходить всередину купола, але все залежить від пальника і погодних умов, навіть слабкий вітер може швидко віднести ліхтарик або задути пальник. Коли припиняє надходити тепле повітря всередину купола, ліхтарик повільно опускається на землю. Небесний ліхтарик здатний піднятися в небо на висоту до 600-700 метрів. Із землі Ви будете бачити яскраву зірку, яку Ви самі створили і запалили. Все це надає надзвичайно романтичні відчуття і коли ліхтарик затухає в душі залишається теплота вогника ще довгий час.

Більшість ліхтариків висотою близько 0.7-9.0 см і мають форму циліндра. Якщо ви захочете, для Вас можуть виготовити ліхтарик будь-якої форми, можна підібрати свій улюблений колір, нанести будь-які написи і логотипи.

 

 

-1 thoughts on “Тернополяни зможуть донести мрію до неба

  • 19:52 | 20.07.2011 о 19:52
    Permalink

    Чудова акція, дякую за таке просте і надзвичайне чудо.

Коментарі вимкнені.