Як виростити ананас в квартирі, розповів мешканець Тернопілля

На новорічному святковому столі родини Олега Тихого із Підгайців, що на Тернопільщині – власноруч вирощені екзотичні фрукти.

Крім ананасів, сім’я вже п’ятнадцятий рік вирощує у вазонах банани, лимони, мандарини, гранати, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

«Вивели в домашніх умовах до двадцяти сортів лимонів, розповідає селекціонер. – Ще вирощуємо лавр та перець. Вже переконалися, що вони набагато ароматніші від тих, листя яких є в магазинах».

Нині в домашній оранжереї Олег Тихий має понад півтисячі саджанців лимонів та лавру. У цілому ж, разом із дружиною він вивів 110 різновидів тропічних плодів у домашніх умовах.

Селекціонер каже, що, наприклад, ананас до новорічного столу може виростити кожен. Головна умова – терпіння. Отож, потрібен стиглий плід зі свіжим листям. Кращий сезон для посадки – кінець весни або літа. Коронку з корінням саджають у горщик діаметром трохи більше самої рослини. Поливати треба помірно. Приблизно через рік, радить Олег Тихий, треба пересадити рослину в горщик трохи більший. Через 3-4 роки ананас почне плодоносити.

Олег Снітовський

Коментарі вимкнені.