Що цікавить туристів у Тернополі? Що запам’ятовується та приємно вражає?

1. Смачна (домашня) кухня. До 50 грн Тернопіль нагодує середньостатистичного туриста. Біла Церква – 80. Київ – 100.

2. Тернопіль спілкується українською. Люди вражено “обурюються”, коли чують тут російську. Ще більше їх вражає російськомовний Львів. За останній рік-два.. навіть ті, хто принципово говорив російською все життя, просить проводити екскурсії виключно українською. Звісно, що все це сліди подій останніх 2 років..

3. У Тернополі мешкають щирі люди, які завжди допоможуть дрібними порадами. Туристів вражає наша відкритість та бажання допомогти. Це стосується, перш за все, дрібниць. Маю на увазі вулиці, номери будинків..чи інші орієнтири

4. До Тернополя їдуть по спокій. Надзвичайно розмірений темп життя змушує приїзджати сюди ще і ще..

5. Індивідуальний підхід. Частина туристів дуже цінує нас за відсутність великого потоку людей. Часто зізнаються, що втомив Львів.. перш за все через те, що багато приїжджих. Зважаючи на це.. кожному придіяється багато уваги, від готелю до столовок та ресторанів. Там де потік вимірюється сотнями та тисячами..ніхто не звертає уваги на дрібниці.

6. Туристів вражає звертання пане/пані. На це кумедно, інколи смішно дивитися.. Деякі, на перших порах, вважали, що це знущання.. бо звучить на кожному кроці. Потім звикли… Йдеться про туристів із центральної та східної України.

Україна дуже різна..інколи мені здається, що вона правдиво закінчується рікою Збруч.. нас інколи об”єднує бажання щастя і добра. Але якщо брати із дитинства.. казок.. і минулого різних імперій, то спільних рис там дуже мало. Тим не менше.. вони їдуть до нас вгості і це варте пошани та уваги.
Мій Давній Тарнополь

Коментарі вимкнені.