Тернополяни – унікальні люди, вважає Іван Байдак

Я завжди знав, що про таке рано чи пізно запитають. Однак, думав, що воно звучатиме приблизно так: ви себе більше почуваєте тернополянином чи львівянином? Давайте не забувати, що я все-таки свій (народився в Гусятині), тому Тернопіль залишив досить вагомий слід. Я ще пам’ятаю, як маленьким постійно приїжджав на качелі та матчі тернопільської “Ниви”. Вже у більш зрілому віці пункти розваг дещо змінились у бік нічних закладів, навіть більше – ми з друзями приїжджали в Тернопіль витрачати стипендію, оскільки дешевше.

Мені у Тернополі загалом затишно. Одне з найкращих міст, в яких побував, а подорожую я багато. Єдине… я про це завжди говорю. Чого бракує Львову, так це тернопільського озера.

Тернополяни – унікальні люди, і говорю це не для того, щоб лестити. Можу відзначити надзвичайний позитив, класне почуття гумору та безмежну щирість. Ці риси дуже виділяють їх з поміж інших. Не раз, коли дізнаються, звідки я родом, говорять: “та ти ж з Тернополя”. Можу сказати, що у мене також чимало цієї “тернопільської харизми”, і хоч я позиціоную себе львівським письменником, оскільки саме тут я таким сформувався, однак, перша моя книга опублікована таки в Тернополі, я з радістю повертаюсь додому та завжди, де і коли б не почув Гадюкіних, завжди із настроєм та гордістю підспівую: “файне місто Тернопіль”…

-1 thoughts on “Тернополяни – унікальні люди, вважає Іван Байдак

  • 13:27 | 9.08.2013 о 13:27
    Permalink

    Молодчинка. Хороша стаття!

Коментарі вимкнені.