Прочанам у Зарваниці було безпечно та комфортно

Медики, рятувальники, військові, поліціянти, волонтери – всі вони сьогодні посилено працюють, щоб зробити перебування прочан у Зарваниці безпечним та комфортним.

Напередодні голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Трушш оглянув готовність усіх служб до проведення загальнонаціональної прощі.

«На території Марійського центру працює 14 бригад медичної допомоги. Серед них – лікарі екстреної допомоги, медики первинної медико-санітарної допомоги. Зокрема, впродовж дня за допомогою до медиків звернулося 64 людини. Громадський порядок забезпечують понад півтори сотні правоохоронців. А для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучено 46 рятувальників та 11 одиниць спеціальної техніки. Усі служби працюють у посиленому режимі, аби зробити перебування прочан у Зарваниці безпечним та комфортним», – зазначив голова ОДА Володимир Труш.

Також у Зарваниці облаштували наметове містечко, для ночівлі паломників. А на польовій кухні сьогодні нагодували понад 2500 осіб.

Додамо, впродовж 17-18 липня на Тернопільщині триватиме загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру «Зарваниця». Цьогорічне паломництво присвячене 425-річчю проголошення Берестейської Унії та молитві за мир в Україні.

 

Коментарі вимкнені.