Андре Тан розповів про тренди і антитренди цієї осені

unnamedУ сучасному світі тренди змінюють один одного дуже швидко. Тому іноді встежити за ними складно. Що буде модним цієї осені, на що слід звернути свою пильну увагу, а від чого відмовитися G.SPACE розповів відомий український модельєр Андре Тан.
– Цієї осені наймодніший колір – це жовтий! Він має бути в гардеробі кожної дівчини. Також обов’язково придбати джинси із завищеною лінією талії. І ще один модний тренд – це oversize. Наприклад, коли ви одягаєте «дуту» куртку, а поверх неї – пальто, і тому здаєтеся дуже об’ємними.
А що, навпаки, немодно в цьому сезоні? Від чого варто відмовитися тим, хто хоче виглядати стильно?
– Ну, по-перше, потрібно бути перебірливою! «Я одягла усе найкраще відразу» – це вже немодно! Про довгі нігті теж варто забути. Я взагалі вважаю, що «в цьому вже навіть не ховають»! Ще один антитренд – це високі вузькі ботфорти (якщо ж ви любите високі чоботи, зверніть увагу на моделі з широкою халявою, – прим. ред.). І завершує «немодний» список сукня у стилі «есть женщины в русских селеньях»: відрізне по грудях і розкльошене, як у ляльки на чайник.
А існують тренди, які актуальні завжди, незалежно від сезону?
– Існують негласні модні правила, яких варто дотримуватися! Перше: якщо ви обираєте одяг з глибоким декольте – значить, сукня має бути хоча б довжиною міді. І друге: якщо зверху все закрито, ноги можна оголити. Якщо є, звісно, що показати! (сміється). Запам’ятайте: завжди слід показувати своє тіло дозовано!
Що ж, все запам’ятали? Щоб виглядати стильно цієї осені, обов’язково потрібно обзавестися жовтим худі (пам’ятаєте, ми вже розповідати, що вони знову у тренді), об’ємною курткою або пальто (можна зупинити свій вибір на модних пальто-ковдрах) і джинсами із завищеною лінією талії (як, наприклад, mom jeans). І ніяких довгих нігтів! Короткий стильний манікюр покаже оточуючим, що ти відмінно знаєшся на сучасних трендах!

Коментарі вимкнені.