Аваков та Геращенко зазнали у Тернополі нищівної поразки або Кому був потрібен цирк у тернопільській міській раді

Виявилось, що для Міністра МВС України Арсена Авакова та  Радника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенко пріоритетом у роботі МВС є піар. Саме так можна назвати історію із затриманням заступника тернопільського мера Володимира Камінського за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тис. грн. 

Мало того, що його справу було перекваліфіковано в іншу.

Після затримання Камінського офіційні джерела ГПУ, УМВСУ відрапортували що затримали останнього за хабар (ч. 3 ст. 368 КК України). Але дивним чином підозру йому оголосили по ч. 2 ст. 369-2 КК України(зловживання впливом).

Так ще й виявилось, що за свої злодіяння можна просто покаятись, заплатити незначний штраф та вийти “сухим з води”. Саме так сталось сьогодні у Тернопільському міськрайонному суді.

Нагадаємо, що це була третя спроба провести це засідання. Перше судове засідання не відбулось через відсутність представників сторони обвинувачення, а саме представників Генеральної прокуратури. Друге – через хворобу судді Федора Берегуляка. І саме в цей ж день була підписана мирова угода між обвинувачувачем Володимиром Камінським та ГПУ. Згідно якої заступник тернопільського мера за визання своєї провини заплатить штраф у розмірі 25550 грн. та відбудеться  конфіскацію у 85 тисяч.

Як коментує це рішення громадський активіст Олена Степанова, у неї повністю втрачається віра у правосуддя:

У нас самий “гуманний” суд в світі, але чомусь не до всіх, а до обраних. Суддя затвердив мирову угоду. І до лампочки, що, як у обвинувальному акті, так і в мировій угоді вказана земельна ділянка якої не існує, і до лампочки, що в день, коли була затверджена мирова угода, а затверджена вона була 23 вересня 2015 року у приміщенні ГПУ, було призначено судове засідання у справі Камінського. Швидко ж він добрався до Києва. Я все більше і більше втрачаю віру у будь яке правосуддя. І зрештою суддя міг би відмовити в затвердженні угоди, хоча б з підстав, що укладення угоди суперечить інтересам суспільства. (п.2 ч. 7 ст. 474 КПК УКраїни.

 

Коментарі вимкнені.